Výsledky zápisu do 1. ročníku ZŠ a informace k druhému kolu zápisu

Níže je formulář pro zobrazení výsledků zápisu, který proběhl ve dnech 8. a 9. dubna 2019. Žádáme Vás o doručení zápisového lístku s potvrzením nástupu k základnímu vzdělávání v ZŠ U Parkánu 17, Praha 8 - Ďáblice.

Pro přijaté děti se ve dnech 2., 9. a 16. května 2019 koná jarní setkání PŘEDŠKOLÁK. Děti si vyzkouší prostředí učebny a "školní" práci na nečisto. K přihlášení na předškoláka využijte formuláře. Přihlášování bude aktivní do 30. dubna 2019.

Vzhledem k dílčí volné kapacitě je vypsáno druhé kolo zápisu, které se bude konat v pondělí 29. dubna 2019. Kritéria pro přijímání naleznete zde.

Pro zajištění příznivé atmosféry zápisu, bez zbytečného čekání ve frontách, je zavedena registrace zapisovaných dětí před samotným zápisem. Registrace bude probíhat 23. a 24. dubna 2019. Registrací se rozumí osobní setkání ve škole k přesnému stanovení hodiny zápisu. Současně bude vydána žádost o přijetí dítěte do ZŠ s přiděleným registračním číslem, které bude sloužit i jako informační kód na seznamech přijatých a nepřijatých žáků na veřejných místech.

Registrovat se můžete obvykle od 8.00 do 15.00 hodin v budově základní školy (U Parkánu 17) u zástupce ředitele Mgr. Davida Paříka (tel. 601 21 48 24).

 

Výsledky zápisu ze dnů 8. a 9. dubna 2019

Kalendář akcí