Kontakty

Management školy

Mgr. Bc. Josef Buchal

ředitel školy
M, HV
středa 17.00-18.00

Daniela Čápová

asistentka ředitele

Věra Dusová

zástupce ředitele MŠ

PhDr. Mgr. Bc. Jan Hoštička

učitel, zástupce ředitele
Z, D

Eva Kšírová

ekonom školy

Mgr. Tomáš Novotný

učitel, zástupce ředitele pro program
ČJ, D, OV

Mgr. David Pařík

učitel, správce operačního systému
M, ICT
středa 17.00-18.00
ŠD a ŠK

Vlasta Poláčková

vychovatelka ŠD, vedoucí ŠD
ŠD a ŠK

Alena Votavová

vychovatelka ŠD, vedoucí SVČ

Učitelé

Mgr. Tamás Besskó

učitel
AJ

Hana Bošková

učitelka - Slůňata

Mgr. Bc. Josef Buchal

ředitel školy
M, HV
středa 17.00-18.00

Lenka Burianová

učitelka - Broučci

Mgr. Viktor Černohorský

učitel, třídní VIII.B
Z, D, VSZ, TV, OV

Sabina Čmolová

učitelka - Koťata

Bc. Kamila Dunajová

učitelka
TV, Pv, Sh

Věra Dusová

zástupce ředitele MŠ

Mgr. Naděžda Franková

učitelka, třídní I.A
učitel I. stupně

Iveta Fraňková

učitelka - Ptáčci

Mgr. Magda Fuksíková

učitelka, třídní II.B
učitel I. stupně
pondělí 13.30-14.00, středa 13.30-14.00

Aranka Hanousková

učitelka - Berušky

Lenka Havlíčková

učitelka - Tuleni

PaedDr. Božena Horáčková

učitelka, třídní IV.A
učitel I. stupně

PhDr. Mgr. Bc. Jan Hoštička

učitel, zástupce ředitele
Z, D

Jana Jehličková

učitelka - Tuleni

Jana Kohoutová

učitelka - Motýlci

Olga Koudelková

učitelka, třídní III.A
učitel I. stupně
pondělí 13.30-14.00, středa 13.30-14.00

Mgr. Ladislav Kout

učitel, třídní III.B
M, učitel I. stupně
pondělí 13.30-14.00, středa 13.30-14.00

Mgr. Jana Krčková

učitelka, třídní II.A
učitel I. stupně
pondělí 13.30-14.00, středa 13.30-14.00

Bc. Jan Kruchina

učitel, třídní VIII.A
AJ, VSZ
pondělí 14.00-14.30, úterý 13.30-14.00

Julie Martasková

učitelka, třídní I.B
učitel I. stupně

Alžběta Mošničková

učitelka - Ptáčci

Vladimíra Nepomucká

učitelka, třídní IV.B
učitel I. stupně

Kristýna Nežerná

učitelka - Motýlci

Mgr. Radka Nosková

učitelka, třídní IX.
M, VSZ, P, F, CH

Mgr. Tomáš Novotný

učitel, zástupce ředitele pro program
ČJ, D, OV

Mgr. David Pařík

učitel, správce operačního systému
M, ICT
středa 17.00-18.00

Mgr. Zdeněk Rajtr

učitel, třídní V.C
D, učitel I. stupně
pondělí 14.00-14.30, středa 16.00-16.30

Markéta Rendlová

učitelka - Berušky

Mgr. Zdeňka Rumlová

učitelka
AJ
pondělí 17.30-18.00, středa 17.30-18.00

Mgr. Simona Sedlářová

učitelka
NJ

Ilona Šindlerová

učitelka - Slůňata

Mgr. Jitka Stoklasová

učitelka, třídní VII.B
ČJ, VSZ, HV, VV

Bohunka Tancošová

učitelka - Koťata

Pavla Truhlářová

učitelka - Broučci

Bc. Jitka Žaludová

učitelka, třídní II.C
učitel I. stupně
pondělí 13.30-14.00, středa 13.30-14.00

Mgr. Jiří Zeman

učitel, třídní VI. A
M, VSZ, SP, P, F
pondělí 15.30-16.00, úterý 14.30-15.00

Ing. Lenka Zrzavá

učitelka, třídní VI.B
M, PD, VSZ, INF, VV

Vychovatelé

ŠD a ŠK

Miriam Locherber

vychovatelka ŠD
ŠD a ŠK

Vlasta Poláčková

vychovatelka ŠD, vedoucí ŠD
ŠD a ŠK

Jana Rychetníková

vychovatelka ŠD
ŠD a ŠK

Martin Seifert

vychovatel ŠK
ŠD a ŠK

Markéta Skalová

vychovatelka ŠD
ŠD a ŠK

Alena Votavová

vychovatelka ŠD, vedoucí SVČ
ŠD a ŠK

Barbora Zezulová, DiS.

vychovatelka ŠK

Asistenti pedagoga

Alena Dražilová

asistentka pedagoga

Michaela Gilová, DiS.

asistentka pedagoga

Simona Marková

asistentka pedagoga

Bc. Andrea Pischnothová

asistentka pedagoga

Mgr. Věra Štekerová

asistentka pedagoga

Jiří Svoboda, DiS.

asistent pedagoga

Ostatní

Daniela Čápová

asistentka ředitele

Libuše Humpálová

recepční

Miluše Královcová

recepční

Eva Kšírová

ekonom školy

Mgr. Johana Jana Mosslerová

speciální pedagog

Ivana Nováková

vedoucí školní jídelny MŠ

Tereza Pandadisová

psycholog

Václav Petrášek

školník MŠ

Emil Veselý

školník ZŠ

Kalendář akcí