Kontakty

Management školy

Mgr. Bc. Josef Buchal

ředitel školy
M, HV
pondělí 17.00-18.00

Daniela Čápová

asistentka ředitele

PhDr. Mgr. Bc. Jan Hoštička

učitel, koordinátor ŠVP ZV
Z, D

Eva Málková

ekonom školy

Mgr. Tomáš Novotný

učitel, zástupce ředitele
ČJ, D

Mgr. David Pařík

učitel, zástupce ředitele, správce sítě
M, ICT
pondělí 17.00-18.00

Učitelé

Nasiri Arezoo

učitel
Aj

Mgr. Tamás Besskó

učitel
AJ

Mgr. Bc. Josef Buchal

ředitel školy
M, HV
pondělí 17.00-18.00

Mgr. Viktor Černohorský

učitel, třídní učitel VII. A, metodik prevence
Z, D, VSZ, , Sp, TV

Mgr. Simona Dvořáková

Nj
pondělí, čtvrtek 13:30 - 14:30

Mgr. Naděžda Franková

učitelka, třídní IV.A
učitel I. stupně

Mgr. Magda Fuksíková

učitelka, třídní II.B
učitel I. stupně

Mgr. Stanislava Hamzová

učitelka, třídní III.B
pondělí, středa 13.30 - 14.00

PaedDr. Božena Horáčková

učitelka
Aj

PhDr. Mgr. Bc. Jan Hoštička

učitel, koordinátor ŠVP ZV
Z, D

Mgr. Josef Hrubý

učitel, třídní V.C, koordinátor 1. stupně
učitel I. stupně

Olga Koudelková

učitelka, třídní VI.A
učitel I. stupně

Jana Kubánková

učitelka
AJ, OV
Monday 13:30 - 14:00, Thursday 14:30 - 15:00

Ing. Lucie Kujalová

učitelka, třídní VII.B
M, F, Sp

Martin Kux

učitel
Hv
úterý 14.40 - 15.40

Julie Martasková

učitelka, třídní II. A
učitel I. stupně

Bc. Martin Matoušek

učitel
ČJ

Mgr. Lukáš Miščík

třídní učitel VIII.B
TV, AJ

Bc. Martin Mošnička

učitel
OV, Sp, Inf

Vladimíra Nepomucká

učitelka, třídní V.B
učitel I. stupně

Mgr. Radka Nosková

učitelka, třídní VIII. A, výchovný poradce
P, CH, VSZ, SP

Bc. Sunčica Novaković

učitelka
AJ
kreslení, zpěv, čtení knih (psychologie, osobní rozvoj), tanec, cestování, společenské aktivity
Pondělí 13.00-14.00

Mgr. Tomáš Novotný

učitel, zástupce ředitele
ČJ, D

Mgr. David Pařík

učitel, zástupce ředitele, správce sítě
M, ICT
pondělí 17.00-18.00

Mgr. Zdeněk Rajtr

učitel, třídní V.A
učitel I. stupně

Mgr. Zdeňka Rumlová

učitelka
AJ

Jana Rychetníková

učitelka, třídní IV.B
učitelka I. stupně

Bc. Simona Sedlářová

učitelka
NJ
pondělí, čtvrtek: 13.30 - 14.00

Mgr. Petr Šíma

učitel, třídní VI.B
Tv
Pátek 14:00-15:00

Ema Šoferová, Dis.

učitelka, třídní III.A
Hv
Pondělí a úterý 13:30-14:00

Mgr. Jitka Stoklasová

učitelka
ČJ, VV

Renata Sychrová

učitelka, třídní I.B
učitelka I. stupně

Mgr. Lenka Tejkalová

učitelka, třídní I.A
pondělí, středa: 13:30- 14:00

Mgr. Jiří Zeman

učitel, třídní učitel IX.A
P, M, F

Ing. Lenka Zemanová

učitelka, třídní učitelka IX.B
VV, ICT, Pd

Asistenti pedagoga

Klára Benčíková

asistentka pedagoga

Alena Dražilová

asistentka pedagoga

Iryna Farbanets

asistentka pedagoga

Kristína Hasíková

asistentka pedagoga

Pavlína Lišková

asistentka pedagoga
ŠD a ŠK

Simona Marková

asistentka pedagoga, vychovatelka ŠK IV. třídy

Veronika Maršálková, Dis.

asistentka pedagoga

Pavlína Novotná

asistentka pedagoga

Bc. Andrea Pischnothová

asistentka pedagoga

Ivana Podhorská

asistentka pedagoga

Jiří Svoboda, DiS.

asistent pedagoga

Lenka Vyhnálková

asistentka pedagoga

Ostatní

Daniela Čápová

asistentka ředitele

Miluše Královcová

recepční

Eva Málková

ekonom školy

Marcela Mudrová

vedoucí školní jídelny ZŠ

Tereza Pandadisová

psycholog

Svatava Štolbová

speciální pedagog

Emil Veselý

školník ZŠ

Kalendář akcí