Kontakty

Management školy

Mgr. Bc. Josef Buchal

ředitel školy
M, HV
středa 17.00-18.00

Daniela Čápová

asistentka ředitele

PhDr. Mgr. Bc. Jan Hoštička

učitel, zástupce ředitele
Z, D

Eva Kšírová

ekonom školy

Mgr. Tomáš Novotný

učitel, zástupce ředitele pro program
ČJ, D, OV

Mgr. David Pařík

učitel, zástupce ředitele, správce sítě
M, ICT
středa 17.00-18.00

Učitelé

Mgr. Tamás Besskó

učitel
AJ, KOAJ

Mgr. Bc. Josef Buchal

ředitel školy
M, HV
středa 17.00-18.00

Mgr. Viktor Černohorský

učitel, třídní IX.B, metodik prevence
Z, D, VSZ, OV, Sp

Mgr. Kamila Dunajová

učitelka, třídní VI.A
TV, Inf, Sh, Pd, OV, VSZ
čtvrtek 14.00-15.00

Mgr. Simona Dvořáková

Nj
úterý 13:30 - 14:00, pátek 13:30 - 14:00

Mgr. Naděžda Franková

učitelka, třídní II.A
učitel I. stupně

Mgr. Magda Fuksíková

učitelka, třídní III.B
učitel I. stupně
pondělí 13.30-14.00, středa 13.30-14.00

PaedDr. Božena Horáčková

učitelka, třídní V.A
učitel I. stupně

PhDr. Mgr. Bc. Jan Hoštička

učitel, zástupce ředitele
Z, D

Mgr. Josef Hrubý

učitel, třídní III.C
učitel I. stupně
čtvrtek 13.45-14.45

Michal Hudček

učitel
HV

Olga Koudelková

učitelka, třídní IV.A
učitel I. stupně

Mgr. Jana Krčková

učitelka, třídní I.A
učitel I. stupně
pondělí 13.30-14.00, středa 13.30-14.00

Ing. Lucie Kujalová

učitelka
M, F
pátek 14.00 - 15.00

Julie Martasková

učitelka, třídní II.B
učitel I. stupně

Mgr. Lukáš Miščík

třídní učitel VI.B
pondělí 14.30-15.30

Martin Mošnička

učitel

Vladimíra Nepomucká

učitelka, třídní V.B
učitel I. stupně

Mgr. Radka Nosková

učitelka, třídní VIII.A, výchovný poradce
P, CH, VSZ, SP

Mgr. Sunčica Novaković

učitelka
AJ

Mgr. Tomáš Novotný

učitel, zástupce ředitele pro program
ČJ, D, OV

Mgr. David Pařík

učitel, zástupce ředitele, správce sítě
M, ICT
středa 17.00-18.00

Mgr. Zdeněk Rajtr

učitel, třídní III.A
Čj, učitel I. stupně

Mgr. Zdeňka Rumlová

učitelka, třídní VII.B
AJ

Jana Rychetníková

učitelka, třídní V.C
učitelka I. stupně

Mgr. Simona Sedlářová

učitelka
NJ

Ema Šoferová, DiS.

Hv

Mgr. Jitka Stoklasová

učitelka, třídní VIII.B
ČJ, VSZ, VV

Renata Sychrová

učitelka, třídní IV.B
učitelka I. stupně
středa 13.00 - 14.00

Bc. Jitka Žaludová

učitelka, třídní I.B
učitel I. stupně
pondělí 13.30-14.00, středa 13.30-14.00

Mgr. Jiří Zeman

učitel, třídní učitel VII. A
P, M, Sp

Asistenti pedagoga

Alena Dražilová

asistentka pedagoga

Iryna Farbanets

Mgr. Noëlle Klienová

Mgr. Eva Kopecká

asistentka pedagoga

Jana Kubánková

asistentka pedagoga

Simona Marková

asistentka pedagoga

Bc. Andrea Pischnothová

asistentka pedagoga

Mgr. Věra Štekerová

asistentka pedagoga

Jiří Svoboda, DiS.

asistent pedagoga

Lenka Vyhnálková

asistentka pedagoga

Ostatní

Daniela Čápová

asistentka ředitele

Miluše Královcová

recepční

Eva Kšírová

ekonom školy

Tereza Pandadisová

psycholog

Svatava Štolbová

speciální pedagog

Emil Veselý

školník ZŠ

Kalendář akcí