Kritéria ředitele školy a další pokyny k případnému zařazení žáků 1. stupně k aktivitám ve škole od 25. května 2020

Vážení rodiče, milí žáci,

 

stejně jako vy se i my pedagogové těšíme na okamžik, až budou současná krizová opatření odvolána a společně se všichni vrátíme k obvyklé organizaci školního života. Stále není vyloučeno, že se tak nestane už v průběhu května 2020.

 

Teď to ale ještě není možné.

 

Na základě materiálu „Ochrana zdraví a provoz základních škol v období do konce školního roku 2019/2020“, který vydalo MŠMT dne 30. dubna 2020 sdělujeme:

 

Účast ve vzdělávání nebude povinná, pouze dobrovolná. I nadále bude pokračovat distanční výuka. V tuto chvíli budeme rádi a považujeme za rozumné, když využijete možnosti poslat děti do školy od 25. května 2020 opravdu pouze v naléhavých případech.

 

Podrobné informace a kritéria jsou pro rodiče žáků 1. stupně v rámci ankety v systému Bakaláři přes webové rozhraní (v mobilní aplikaci tato nabídka není).

 

13. květen 2020

 

Josef Buchal, ředitel školy, Tomáš Novotný, David Pařík, zástupci ředitele

 

Čestné prohlášení

Kalendář akcí