MS Florbal 2018 – O2 arena

Dnes se celý 2. stupeň vydal do největší arény v České republice, do pražské O2 areny! Jen co jsme vešli dovnitř, posadili jsme se na svá místa a v 10 hodin jsme byli už natěšeni a připraveni fandit. První zápas sehrálo Japonsko se Singapurem. Atmosféra při zápase byla velmi krásná a nezapomenutelná. Vítězem se stal silný Singapur, který nad Japonskem zvítězil 9:5. Po zhruba 45 minutové pauze jsme se opět sešli před sektorem, ve kterém byla naše místa. Tentokrát jsme viděli hrát dva evropské florbalové týmy: Německo s Lotyšskem. Zápas byl do třetí třetiny nerozhodný, ale Německo se do toho opřelo a v posledních vteřinách vstřelilo rozhodnou pátou branku a dostalo se do vedení, které už udrželo a zvítězilo 5:4. Na obou zápasech byl maskot mistrovství světa – Floorian. Odcházeli jsme nadšeni, že naše vyvolené týmy zvítězily a zároveň jsme byli smutní, že báječná atmosféra končí. Ale máme krásnou vzpomínku. Děkujeme, paní učitelko. J

Daniel Krauz 6.A

 

Kalendář akcí