HALLOWEEN VE ŠKOLE

Třídy 9.A a 9.B uspořádaly dne 31. října 2018 Halloweenský program pro první i druhý stupeň naší základní školy. Programy prvního a druhého stupně se lišily svými aktivitami. Mladší spolužáci z prvního stupně navštěvovali stanoviště, kde žákyně 9. ročníku děti nalíčily halloweenskou tematikou. Tuto tematiku měly i omalovánky, které si děti mohly dobrovolně vybarvovat. Poté byla diskotéka a děti se mohly vyfotografovat s kamarády ve fotokoutku. Pro druhý stupeň byla připravena diskotéka a dvě aktivity. Tou první bylo vymýšlení strašidelného příběhu a druhou vymýšlení slovíček v angličtině na téma anglosaského svátku Halloween.  Po celou dobu programu bylo k dispozici sladké občerstvení, ale nejdůležitějším bodem bylo vyhlašování nejlepších masek od prvního do třetího místa. Odměnou za nejlepší masku byl lahodný bonbon.

Nikoleta Domdjoni, Aneta Žežulková, žákyně IX.A

 

Kalendář akcí