HALLOWEEN VE ŠKOLE

Třídy 9.A a 9.B uspořádaly dne 31. října 2018 Halloweenský program pro první i druhý stupeň naší základní školy. Programy prvního a druhého stupně se lišily svými aktivitami. Mladší spolužáci z prvního stupně navštěvovali stanoviště, kde žákyně 9. ročníku děti nalíčily halloweenskou tematikou. Tuto tematiku měly i omalovánky, které si děti mohly dobrovolně vybarvovat. Poté byla diskotéka a děti se mohly vyfotografovat s kamarády ve fotokoutku. Pro druhý stupeň byla připravena diskotéka a dvě aktivity. Tou první bylo vymýšlení strašidelného příběhu a druhou vymýšlení slovíček v angličtině na téma anglosaského svátku Halloween.  Po celou dobu programu bylo k dispozici sladké občerstvení, ale nejdůležitějším bodem bylo vyhlašování nejlepších masek od prvního do třetího místa. Odměnou za nejlepší masku byl lahodný bonbon.

Nikoleta Domdjoni, Aneta Žežulková, žákyně IX.A

 

Kalendář akcí

Lyžařský zájezd

Hotel U Zvonu – Dolní Dvůr 8

Žáci 7. ročníku a zájemci z 9. ročníku info schůzka 7. 1. 2019 v 18:00