Cvičný požární poplach

V pátek 18. května proběhl v naší škole cvičný požární poplach. Po deváté hodině se rozezněla školou siréna ohlašující nebezpečí požáru. Všechny třídy se urychleně a spořádaně dostaly za vedení svých vyučujících na určené shromaždiště k pomníku. Stihly to za 3 a půl minuty od vyhlášení poplachu. Simulován  byl požár v kuchyni, kde „vzplanul oheň na pánvi s olejem“. Všechna protipožární zařízení fungovala bez nejmenších problémů. Na místo dorazily hasičské jednotky z Ďáblic, Březiněvsi, Čakovic a z Holešovic. Hasičům se podařilo včas vyhledat i „nezvěstné“ žáky, pracovníky a návštěvníky školy. Celé cvičení trvalo půl hodiny. Po ukončení akce se žáci vrátili do svých tříd k rozdělané práci.

Děkujeme dobrovolným hasičům uvedených jednotek za perfektní spolupráci, přípravu a průběh cvičného poplachu.

Mgr. Josef Buchal, ředitel školy

Kalendář akcí

KAVÁRNA PRO RODIČE

MŠ Kučerové – Praha Ďáblice v přízemí žluté budovy

Program setkání: vystoupení PhDr. Ladislavy Lažové, dětské psycholožky Téma: Šťastný školáček