Barevná družina

Stalo se již tradicí, že jednotlivé činnosti v naší školní družině propojuje během školního roku jedno téma, letos je to „Barevná družina“.

V rámci Barevné družiny jsme vyhlásili na každou poslední středu v měsíci soutěž pro jednotlivá oddělení školní družiny a školního klubu o barvu. A tak ve třídách prvního stupně a následně pak v celé školní jídelně zářila červená barva. Ta byla první, o kterou jsme soutěžili. Mezi soutěžícími byli takoví borci, kteří na sobě měli i 15 kousků oblečení v dané barvě. Svá oddělení pochopitelně svými červenými svršky podpořili také všichni vychovatelé. Vítězem tohoto kola se stalo oddělení čtvrtých tříd se 154 barevnými kousky oblečení. Rodičům všech soutěžících děkujeme. Již nyní můžete v šatnících hledat oblečení a různé doplňky pro listopadové kolo soutěže, jehož barvou bude oranžová.

Kalendář akcí