S družinou do divadla

V listopadu družinové druháčky čekalo několik kulturních akcí. Tím prvním byla návštěva divadla  Jiskra a představení Indiáni. Když jsme přišli do sálu, překvapilo nás, že jsou na jevišti kulisy, které  připomínaly dětský pokojíček. „ Aha? Tak snad jsme ve správnou dobu na správném místě, „ řekli jsme si.

Jakmile ale představení začalo, bylo jasné, že je vše v pořádku. Příběh totiž vyprávěl o tom, jak dospělí vzpomínají, v pokojíčku jednoho ze svých dětí, na dětství, kdy si hráli na indiány.

Když jsme se při představení na děti podívaly, bedlivě příběh sledovaly a začaly se na sedačkách vrtět pouze ve chvíli, kdy příběh přerušily indiánské melodie, které ani nás vychovatelky nenechaly v klidu sedět. Prostě jsme se všichni nějak kývaly do rytmu indiánských písní.

Z divadla jsme odcházeli s příjemnými pocity, které umocnilo ještě závěrečné foto s herci, na jevišti divadla.  

Kalendář akcí