Archiv kategorie: Stavební úpravy ZŠ

Pozvánka na prezentaci projektu přístavby školy

Milí příznivci naší školy,

dovolte, abychom Vás pozvali na veřejnou prezentaci projektu Dostavba a stavební úpravy ZŠ Praha – Ďáblice, která se uskuteční

ve čtvrtek 10. prosince od 18.00 hod. v prostorách ZŠ U Parkánu 17, Praha – Ďáblice.

Za účasti projektanta vám představíme podstatu a smysl dispozičních úprav a přístavby nové části budovy naší základní školy.

K dispozici bude již dříve prezentovaná prověřovací / architektonická studie (2014) a kompletní elaborát stavební dokumentace budovy a souvisejících úprav okolí školy.

Těšíme se na setkání.

Z důvodu bezpečnosti je do odvolání zakázán vstup k bývalému zadnímu vchodu do budovy. Tento vchod slouží pouze jako únikový východ v případě nebezpečí. Prosíme všechny žáky, rodiče a návštěvy, aby ke vstupu do školy používali hlavní vchod starou budovou z ulice U Parkánu, ke kterému je též dočasně přemístěna recepce školy. Prosíme, abyste se v době vyzvedávání dětí ze školní družiny, a to především v poledních hodinách zdržovali v prostoru vstupu do budovy co nejkratší dobu. Děkujeme za Vaši trpělivost a dodržování tohoto opatření.

I. Horáčková, ředitelka školy

Tato záložka vzniká ve spolupráci se zřizovatelem školy MČ Praha – Ďáblice.Chceme Vás zde informovat o novinkách týkajících se stavebních prací ve škole.