Trenér basketbalu

První den jsme se byli podívat v Sokole Pražském v Žitné ulici. Zde jsme zhlédli část ranního individuálního tréninku, tréninkové i zápasové haly, posilovnu a saunu.  Celou historickou budovou nás provedl a na naše dotazy odpovídal trenér Adam Konvalinka.

Po prohlídce jsme si s terénem povídali v místnosti, která hráčům slouží k učení a dělání domácích úkolů mezi školou a tréninky. Vyzvídali jsme všemožné informace, od formálních náležitostí trenéřiny přes zážitky až po zranění a nemoci.

Další den jsme strávili bavením se o tom, co jsme se dozvěděli, a z toho společnými silami dali dohromady prezentaci. I přes malý zádrhel se nám povedla skvěle prezentovat, my jsme si vyzkoušeli mluvit před spolužáky a hlavně jsme se díky projektu dozvěděli něco zajímavého a nového.

Vedoucí projektové skupiny: Eliška Svobodová