Jak nás ovlivňují barvy

Jednalo se o projekt, ve kterém jsme chtěli zjistit, jaká barva je nejvíce oblíbená, jakou mají lidé nejraději. Nejprve jsme dali hlavy dohromady a vytvořili jsme dotazníky. Pak jsme hned vyrazili do Ďáblic, zastavili jsme se ve školce i na úřadě. Druhý den jsme vyjeli do Pařížské ulice a zjišťovali, jaká barva se nejvíce prodává a jaká by měla být letos „trendy“.  Překvapivě nás nikdo z butiků nevyhodil. Nakonec jsme se sami oblékli do svých modelů a na schodech školy proběhla velká „fashion show“, tedy módní přehlídka. Náš projekt jsme si opravdu užili, kromě toho, že jsme se sami mohli předvést, tak jsme se o barvách a jejich působení hodně dozvěděli.

                                                                                                                             Zelený tým