Lidé v barvách

Náš projekt vedený paní učitelkou Markétou Musilovou se jmenoval „Lidé v barvách“. První věcí v našich projektových dnech bylo seznámení se se samotným uměleckým stylem  – Popartem. Dalším krokem bylo naše focení, které jsme realizovali v učebně informatiky na naší základní škole. Naším hlavním cílem ale bylo upravit naše fotky a následně i fotky známých osobností ve Photoshopu podle uměleckého stylu Andyho Warhola – Popart.  Naší práci jsme zastali na fotkách a prezentaci, kterou jsme dne 23. 10. 2014 představili v sále školy. Na konci projektových dní jsme ve skupině provedli anketu, abychom zjistili, zda měl projekt úspěch nebo ne. Výsledek byl jednoznačný. Všem členům našeho týmu se projekt a vůbec celý nápad s projektovými dny líbil a moc jsme si ho užili.

                                                                                           Černý tým