Solná jeskyně

V naší školní družině se snažíme, aby činnost byla zajímavá a pestrá a z akcí, které měly úspěch, se stávají akce tradiční.

Mezi pravidelné a již osvědčené patří i ozdravné pobyty v Solné jeskyni, kam jezdíme již 5. školním rokem.

Od října pravidelně každý pátek můžete v autobuse potkat skupinku dětí, která míří do Solné jeskyně Ládví. Pro velký zájem se děti střídají ve třech skupinách. V solné jeskyni máme připravené hračky, relaxační hudbu nebo pohádku, podle momentálního rozpoložení dětí. V jeskyni jsme necelou hodinu, je zde příjemné tlumené světlo a teplo. Po zkušenosti už víme, že děti, které s námi jezdí do solné jeskyně, jsou méně často nemocné. A příjemné je nejen to, že cena je pro děti zvýhodněná, ale i že maminky mohou získat potvrzení o platbě pro svou zdravotní pojišťovnu.

Na obrázcích jsou děti z první skupinky, tedy druháci a čtvrťáci. Prvňáčci zahájí své návštěvy 18. listopadu.